W poniedziałek 08.04.2024 gościliśmy na Wydziale Filologicznym uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. Nasi goście najpierw zwiedzili Muzeum Uniwersytetu Opolskiego, a potem wzięli udział w dwóch warsztatach w języku angielskim. Dr Aleksandra Baryłowicz wprowadziła ich w świat „(Nie)zwykłej dziewiętnastowiecznej Wielkiej Brytanii” a Pani Dorota Kamińska poprowadziła warsztaty językowe: Eight secrets of success – idioms and sayings in English.

Organizacja warsztatów w języku angielskim i innych językach dedykowanych uczniom klas licealnych jest na naszym wydziale ważnym elementem pracy dydaktycznej naszej kadry. Zapraszamy w nasze progi. Kontakt przez koordynatorów kierunków Wydziału Filologicznego.