W dzisiejszym dynamicznym świecie, pełnym zmian i nowych technologii, projektowanie własnej kariery staje się niezwykle istotnym elementem sukcesu zawodowego.

W imieniu swoim oraz Wydziałów Ekonomicznego i Filologicznego Uniwersytetu Obywatelskiego, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Wyzwania w Projektowaniu Kariery – Perspektywy i Inspiracje dla Studentów”. Spotkanie odbędzie się 19 marca 2024 roku w Auli Błękitnej Wydziału Filologicznego UO.

Dumni możemy ogłosić, że partnerami tego wyjątkowego spotkania są renomowane firmy i organizacje, które znacząco przyczyniają się do rozwoju kariery zawodowej. Wśród partnerów znajdują się:

1. ITAKA – lider branży turystycznej,
  2. GTV BUS – firma transportowa oferująca nowoczesne rozwiązania,
  3. IAC – globalny dostawca usług technicznych,
  4. Siegenia-Aubi – specjalista w dziedzinie technologii okien i drzwi,
  5. Paul Schockemohle Logistics Polska – ekspert w dziedzinie logistyki,
  6. Peretti – firma oferująca innowacyjne rozwiązania w dziedzinie kreatywności.

Dzięki ich wsparciu, wydarzenie będzie miało wyjątkowy charakter, a studenci będą mieli okazję skonsultować swoje plany kariery z przedstawicielami różnych branż.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00. W pierwszej części wydarzenia Kalina Redel, doświadczona HR Manager oraz Daria Jama, HR Business Partner firmy Peretti przedstawią wyzwania i strategie w kreowaniu ścieżki kariery, z naciskiem na aktualne trendy i oczekiwania pracodawców.

O godzinie 13:00 nastąpi dyskusja, w trakcie której zaprezentowane zostaną wyniki badań ankietowych przeprowadzonych przez GTV BUS. To doskonała okazja, aby poznać opinie i doświadczenia innych studentów związane z planowaniem kariery.

Po krótkiej przerwie, o godzinie 13:45, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach tematycznych prowadzonych przez partnerów wydarzenia. To unikalna szansa na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, które przydadzą się w przyszłej karierze zawodowej.

Spotkanie zakończy się o godzinie 15:00 podsumowaniem oraz podziękowaniem dla partnerów, prelegentów i uczestników.

Wydarzenie „Wyzwania w Projektowaniu Kariery” to nie tylko okazja do zdobycia cennych informacji, ale również możliwość nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm i ekspertami w dziedzinie kariery zawodowej. Uczestnictwo w wydarzeniu jest otwarte dla wszystkich studentów, niezależnie od kierunku studiów.

Serdecznie zapraszamy do udziału i dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz pytania związane z planowaniem kariery. Wspólnie możemy odkryć inspiracje i perspektywy, które pomogą nam osiągnąć sukces zawodowy w szybko zmieniającym się świecie.